Το 2015, η ημέρα έσπασε όλα τα ρεκόρ στη Δανία. Μετρούμενη με βάση τον αριθμό των συναλλαγών Dankort, έγινε η μεγαλύτερη ημέρα αγορών που υπήρξε ποτέ. Αυτό λέει κάτι για τη μορφή της ημέρας και τις προσφορές που θα βρείτε μόνο αυτή την ξεχωριστή ημέρα. Παρόλο που η ημέρα ξεκίνησε από τις ΗΠΑ - όπου σημείωσε πρωτοφανή επιτυχία - έχει επίσης πολύ καλή υποδοχή στη Δανία. Η επιτυχία της ημέρας αγορών στη Δανία οφείλεται στη μεγάλη ποικιλία και τις πολλές και μεγάλες προσφορές. Μπορείτε να βρείτε τα πάντα, από καταψύκτες, ρούχα για σκύλους και φυσικά φωτισμό σε έκπτωση. Στην πραγματικότητα, μπορείτε να βρείτε μια πληθώρα κρεμαστών φωτιστικών, επιτραπέζιων φωτιστικών, επιδαπέδιων φωτιστικών, φωτιστικών τοίχου και φωτιστικών εξωτερικού χώρου στο Lampemesteren.
Ψωνίστε τα φώτα της Black Friday στο Lampemesteren και λάβετε μέρος στο μεγαλύτερο εμπορικό πάρτι της χρονιάς!